09125190209

محصولات ویژه ما جهت فروش ویژه زمستانه

فروش ویژه

طرح فروش ویژه آجر شاموتی

از آجر نسوز شاموتی هم در طراحی داخلی و هم در نمای بیروی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آجر شاموتی زیباترین آجر برای نمای آجری ساختمان است. آجر نمای ساختمان حسی از اصالت و زیبایی منتقل می‌کند. با توجه به مصالحی که امروزه در بازار وجود دارد آجر نسوز شاموتی از دوام بیشتری برخوردار است. رنگ این آجر ثابت بوده و در اثر زمان و تغییرات دمایی، باران و رطوبت کمرنگ نمی‌شود. بلکه زیبایی خود را نگه می‌دارد.

  • fire-shape-flame-flowing-red-flame-png-clip-art ایجاد فضای نوستالژیک
  • fire-shape-flame-flowing-red-flame-png-clip-art سازگار با انواع دکوراسیون ها
  • fire-shape-flame-flowing-red-flame-png-clip-art طراحی متمایز
icons8-high-importance-55
تولید کننده آجر نسوز
فروش ویژه

فروش ویژه آجر نسوز نما

آجرنما نسوز دارای تنوع بالایی در رنگ، سایز و طرح می باشد و بسیاری از طراحان خلاق، در زمان اجرای نماهای آجرنسوز، از آن ها به صورت تصادفی استفاده می کنند، که علاوه بر زیبایی و شکیل بودن در نماها، تفاوت در سبک، طرح و رنگ، در تک تک آجرهای نسوز به کار رفته را به نمایش می گذارند. آجرهای نسوز به دلیل مقاومت بالا، جذب آب مناسب و همچنین گیرایی بالا در تماس با ملات، از مزایای متفاوتی نسبت به دیگر مصالح در مراحل نصب و اجرا برخوردار می باشد.

  • flames-png-cigarette-3 ایجاد فضای نوستالژیک
  • flames-png-cigarette-3 سازگار با انواع دکوراسیون ها
  • flames-png-cigarette-3 طراحی متمایز
چسب آجر

چسب مخصوص آجر نما چیست؟

این چسب قادر است مصالح ساختمانی همچون آجر، بتن، محصولات گچی،  کاشی و از این دست محصولات را با توجه به خصوصیات هر یک از مصالح به یکدیگر و دیگر سطوح بچسباند. این محصول به صورت افزودنی بوده یعنی به شکل پودری و خشک به گچ اضافه می‌شود.از خصوصیات چشمگیر این چسب می‌توان به قدرت چسبندگی بالا و دائمی، استحکام، درصد مصرف کم و قیمت مناسب آن اشاره کرد. همچنین مقاومت بالای این چسب در برابر رطوبت، آن را به محصولی منحصربفرد تبدیل کرده است. این محصول تمام این ویژگی‌ها و مزایای عالی را بدون افزودن ماده دیگری داراست.

  • flames-png-cigarette-3 بهترین قیمت
  • flames-png-cigarette-3 بهترین کیفیت
  • flames-png-cigarette-3 ضمانت 6 ماهه
icons8-high-importance-55
فروش ویژه تنها تا آخر بهمن ماه

چرا آجر نسوز نما ؟

آجرنما ها طیف رنگی مختلف از جمله زرد قهوه ای و مشکی دارند.همه ی رنگهای آجرنما در گروه رنگهای گرم قرار دارندبه همین دلیل یک دیوار آجری در سالن اصلی خانه باعث ایجاد یک فضای گرم و دلنشین در خانه خواهد شد.همچنین استفاده از آجرنما در نمای ساختمان ظاهری زنده و شاداب به ساختمان میبخشد.بنابراین بکارگیری آجرنما در مناطق سردسیر احساس بهتری به افراد حاضر در محیط خواهد بخشید.

چرا آجر شاموتی نما ؟

اگر به طور کلی در نظر بگیریم آجر شاموتي تشکیل شده از رس‌هاي پلاستيك دير گداز و شاموت‌هایی است که از رس‌هاي پخته است. آجر شاموتی زیباترین آجر برای نمای آجری ساختمان است. آجر نمای ساختمان حسی از اصالت و زیبایی منتقل می‌کند. با توجه به مصالحی که امروزه در بازار وجود دارد آجر نسوز شاموتی از دوام بیشتری برخوردار است. رنگ این آجر ثابت بوده و در اثر زمان و تغییرات دمایی، باران و رطوبت کمرنگ نمی‌شود. بلکه زیبایی خود را نگه می‌دارد.

آدرس :

تهران – میدان ازگلی – خیابان نوبهار
انتهای گلستان شرقی – بن بست شب بو

ارتباط از طریق واتساپ :

5190209 – 0912